CİNSEL DANIŞMANLIK

Hatay Cinsel Terapi Danışmalığı - Cinsel Sorunlar

Hatay cinsel terapi danışmanlığı veya Hatay cinsel terapi kelimelerini internette aratmanız neticesinde sayfamızı buldunuz. Psikolojik destek ve ev ödevlerini ile yapılan tıbbi girişime gerek duyulmadan psikolojik temelli tüm cinsel problemlerle İlgili, Cinsel Terapi eğitimleri almış uzmanlarımızca gerçekleştirilen danışmanlık hizmetleri. Cinsel Sorunlar Kader Değildir. Vajinismus Terapisi (Cinsel İlişki Korkusu, Cinsel İlişkiye Girememe veya Cinsel İlişkide Kasılma) , Disparoni (Ağrılı Acılı Cinsel İlişki), Cinsel İsteksizlik, Erken Boşalma, Ereksiyon Problemleri, Geç Boşalma, Boşalma ve Orgazm Sorunları ile ilgili danışmanlık.

PSİKOLOJİK DANIŞMAN MEHMET İŞÇİMEN

 

Mehmet İŞÇİMEN – Psikolojik Danışman, Aile Danışmanı

Genç, Yetişkin, Aile Psikolojik Danışmanlık ve Cinsel Danışmanlık

1986 Hatay Antakya doğumlu olan Psikolojik Danışman Mehmet İŞÇİMEN, lisans eğitimini Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünde tamamladı.Hatayda Psikolojik Danışman olarak 11 yıldır çalışmalarına devam etmektedir. Özellikle Genç, Yetişkin ve Çift Psikolojik Danışmanlığı ve Cinsel Sorunlarla yoğun olarak çalışmaktadır.

ALMIŞ OLDUĞU EĞİTİMLER

–  EMDR (Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme) Terapisi Eğitimi

 Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED)’ den Cinsel Terapi Eğitimi aldı.

–Psikoterapi Enstitüsü Uzm. Dr. Tahir ÖZAKKAŞ’ tan Hipnoz Eğitimi aldı.

–Aile Danışmanlığı Eğitimi 

Hatay Psikolog Mehmet İşçimen

Detaylı Özgeçmişi için; 
www.mehmetiscimen.com.tr/hakkimizda-2/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tüm Danışan Yorumlarını okumak için; mehmetiscimen.com.tr/DANIŞAN YORUMLARI 

sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

HATAYDA AİLE DANIŞMANI – CİNSEL TERAPİ DANIŞMANI ARARKEN GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURMANIZ GEREKENLER

Hatay Cinsel Terapi Danışmanlığı ve Cinsel Danışmanlık konusunda ile ilgili başvuruda bulunmak istediğiniz uzmanlarımızın öz geçmişleri, psikoterapi, terapi, psikolojik danışmanlık alanıyla ilgili tamamladıkları eğitimleri ve danışanların yaptıkları yorumları incelemek için üstteki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz

Hatayda Cinsel Terapi Danışmanı ve Aile Danışmanı  ararken göz önünde bulundurmanız gereken önemli hususları aşağıdaki yazımızda okuyabilirsiniz.

Hatay’ın En İyi Psikolojik Danışmanı – Hatay’ın En İyi Cinsel Terapi Danışmanı Kimdir?

 

Hatay’da psikolog- cinsel terapi danışmanı psikolojik danışman bulmak isteyen insanların ilk olarak yaptıkları şey Google yani  internet aracılığıyla incelemelerde bulunmak karşılarına çıkan psikolog, psikolojik danışman, terapistleri değerlendirmek ve bir karara varmaktır. İnternet üzerinden arama yaparken belli başlı anahtar kelimeler kullanılarak bu aratmalar yapılmaktadır. Bu aramalarda da hatay psikolog, Hatay cinsel terapi, hatayın en iyi evlilik danışmanı, Hatay aile terapisi’gibi anahtar kelimeler kullanmaktadırlar. İlçelerde yaşayan insanlar ise İskenderun psikolog, İskenderun en iyi aile danışmanı, Aile terapisti  İskenderun, İskenderun aile terapisi, gibi anahtar kelimeler kullanmaktadırlar. Bazen mevcut rahatsızlığa göre de aratmalar yapılabilmektedir. Mesela Hatay boşanma terapisi, İskenderun boşanma öncesi terapi, İskenderun cinsel terapi, İskenderun vajinismus, Hatay vajinismus, İskenderun depresyon, Hatay aile danışmanı, İskenderun erken boşalma, gibi anahtar kelimeler kullanmaktadırlar.

Bura en önemli husus ise, ‘Hatay’ın en iyi psikolojik danışmanı’ veya ‘Hatay’ın en iyi psikoloğu’ ‘Hatay’ın en iyi aile terapisti’ ‘Hatay’ın aile danışmanı’  şeklinde arayıp ulaştığınız kişi gerçekten en iyi psikolojik danışman mıdır? Bu aşamada, ‘en iyi’ ‘en ünlü’ ‘tavsiye edilen’ gibi kavramların genel geçer olmadığı kişiye göre değişebileceği akıldan çıkarılmamalıdır. Bu şekilde incelemelerle bir tercihte bulunmaktan ziyade, Hatay’daki psikologlar, psikolojik danışmanlar,aile danışmanları arasında yapacağınız bir araştırma ile diplomalarını ve tamamlamış oldukları terapi eğitimlerini ve sertifikalarını da inceleyerek destek isteyeceğiniz psikolog – psikolojik danışmana karar vermenizi tavsiye ederiz.

EMDR Terapisi Ne Demektir? 

EMDR, göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işleme anlamın gelen bir terapi ekolüdür. Hatay’da ve tüm Türkiye’de psikolojik danışmanlar, psikologlar ve psikiyatrisiler tarafından, psikolojik problemler, çift sorunları ve cinsel problemlerde çok fazla tercih edilip uygulanan bir terapi tekniğidir.

Ruhsal problemlerin ana kaynağı olan travmaların yaşadığımız acı verici hatıraların rahatsız edici semptomlarından kurtulmamızı olası hale getirebilen bir terapi olması sayesinde, çoğu insan tarafından tercih edilmiş ve yakınlarına rahatlıkla tavsiye ettikleri bir terapi haline gelmiştir. Türkiye’de azımsanmayacak derecede çok sık bir şekilde özel psikolojik danışma merkezlerinde, psikolog, psikolojik danışmanlar tarafından uygulanmakta olan bir tekniktir.

Call Now ButtonRANDEVU AL