DANIŞAN YORUMLARI

de....z

7 yıldır panik atak rahatsızlığım vardı. Kaygı bir yandan düşüncelere dalıp dalıp çıkamamak bir yandan . Nöbet korkusundan çalışamıyordum. Hayatın biteceği yerdeydi artık ümitlerim. İlaç tedavilerime devam ediyordum yapmadığım şey kalmamıştı diyebilirim. Derken sosyal medyada gezinirken Mehmet Beyle tanışma kararı aldım. Mehmet bey EMDR terapisi önerdi. Başta EMDR yönetimini garipsedim işe yaramayacağını düşündüm Mehmet Bey de bu konu da beni bilgilendirip bu yöntemi araştırmamı istedi daha sonra 6 seans Emdr terapisi aldım ciddi anlamda bu kadar etkili bir yöntem olduğunu hayatta tahmin edemezdim. Bu altı seansın her biri düştüğüm çukurdan bir adım çıkmamı sağladı. Yanlış inanışlarım , kaygılarım ve korkunç panik atak nöbetleri bitti. Şuan yüzde 90 iyiyim artık. İş hayatım, ailemle aram, sosyal hayatım düzene girdi. Bu yüzde doksan oran tam yüzde yüz olana kadar terapilere devam edeceğim. Mehmet beyin tecrübelerini ve güler yüzü ilgi alakasını kendini kötü hisseden herkese tavsiye ederim

se....

Mehmet Beye hastalarının internet üzerinde hakkında yazdığı yorumlara güvenerek müracaat ettim. Pişman da olmadım. Çünkü çok kısa bir süre içerisinde gelişme kaydettiğime inanıyorum benim ciddi manada bir sağlık kaygısı problemim vardı ve bu hayatımı alt üst etmiş durumdaydı. Kendisinin izlediği yol bilişsel-davranışçı terapi yöntemiyle yardımcı olmaktı. Şu an bunun gerçekten de çok etkili bir yöntem olduğunu düşünüyorum. Ayrıca Mehmet Bey benimle yalnızca seans süresince değil, bunun dışındaki vakitlerde de ilgilendi. Hastasını kendi haline bırakan bir psikolog olmadığını gördüm. Güler yüzlü ve sempatik bir insan olması da en büyük artılarındandı bana göre. Kendisini başkalarına da kesinlikle tavsiye ettiğim gibi psikolojik herhangi bir problemle tekrar karşılaşma durumunda hiç tereddüt etmeden benim de Mehmet Bey’e başvuracağımın garantisini verebilirim. Kendisine buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Onunla tanışmış olduğum için kendimi şanslı hissediyorum….

t....y • 2018-09-29 •

Uzun süredir eşimle cinsel problemler yaşıyorduk. Bu durumun düzeleceğine dair hiçbir inancım yoktu. İlk seansa da eşimle birlikte umutsuz katıldık. Fakat Mehmet beyin de dediği gibi birkaç seans sonunda problemimizi neredeyse çözmüş duruma geldik. İyi ki tercihimizi Mehmet beyden yana kullanmışız. Kendisi mesleğini severek yapan idealist bir insan. Mehmet beye tekrar tekrar teşekkür ederiz.

se...5 • 2018-01-03

Temizlik takıntısı, sürekli ellerimi yıkama ihtiyacı duyuyordum, eve giren herkesin kapı girişinde kıyafetlerini değiştirmesini ve hemen ellerini yıkamasını istiyordum, kapıları silmeden dokunmam neredeyse imkansızdı benim için. Bu durum benim ve çevrem için çekilmez bir durum haline geldi. Antakya’da bu konu hakkında uzman olarak Mehmet beyi buldum ve takıntılarımın çoğunluğundan kurtuldum kendisine çok teşekkür ediyorum.

me...5 • 2017-12-26 •

Uzun süredir hayatimi keyif alınmayacak düzeye getiren cinsel problemlerim vardı , farkındaydım ama profesyonel destek almaktan çekiniyordum . Uzun bir süre direndim kendi yöntemlerimle çözmeye çalıştım ama halledemiyordum . sonra bir arkadaşım Mehmet Bey’i önerdi bir dene en azından dedi . ısrarlarına dayanamayıp Mehmet Bey’den randevu aldım ve daha ilk görüşmeden samimiyeti ve ictenligiyle beni kendine çekmeyi başardı . Daha önceden kendisine gelmedigime ve uzun bir süre kaybettigime çok pismanim . Artık daha mutluyum ve Mehmet hocama yardımlarından dolayı çok tesekkur ediyorum

ok...3 • 2017-12-04 •

Çok çekinerek gittiğim bir konuda bana beklediğimden daha da çok yardımcı oldu tecrübesiyle sorunumu kısa bir sürede çözdük .ÇOK TEŞEKKÜRLER!

ab...m • 2017-12-03 •

Mehmet hocamdan oldukça memnun kaldım yaklaşımı ilgisi ve sıcakkanlığı ile insana kendisini çok iyi hissettiriyor. Artık eskisi gibi bi yapıya sahip değilim daha pozitif huzurlu biri oldum her insanın hayatında çaresiz ve yalnız hissettiği anlar olur önceden bu durumlar karşısında mantıklı kararlar alamıyorken şimdi çok daha mantıklı düşünebiliyorum ve kendimi güçlü hissediyorum. Şiddetle tavsiye ederim. Teşekkürler Mehmet hocam.

se...

Mehmet beyi ben de bu sayfada şu an bir arayış icin de olanlar gibi tavsiyeler üzerine ulaşmak istedim yaklasik 10 yıldır anksiyete yani kaygı bozukluğu ile mücadele ediyordum. Ama tek basima. Içinden çıkılmaz bir hal alınca mehmet beye başvurdu sağolsun güler yüzü ve samimiyeti ile size herşeyi unutturabilir. Her şeyden önce size, biz bunu birlikte atlatacağız ışığını, ümidini veriyor. Bence bir danışan icin en az danıştığı kişi kadar kendisinin de iyi olmayı istemesi çok önemli. Siz karar verin gerisini Mehmet bey halleder. O kadar düşünce hatalarım varmis ki… Öğrendiğim teknik ve yöntemler… Seans esnasında ve sonrasındaki takipleri… Hepsi çok başarılıydı. Kesinlikle işini ticari amaclı yapmıyor. Saatim dolsun da bitsin değil Siz iyi olun yeter Alaninda uzman, samimî, çok iyi bir dinleyici. Günümüzde insanlar her bilgiye heryerden ulaşabiliyor.Fakat ilk elden ulaştığınız bilgi her zaman kalıcı oluyor. Kullanılmayan bilgiler ise sadece çöp oluyor. Eğer Mehmet beyin tavsiyelerini tutar ve tekniklerini kullanırsanız herşeyin üstesinden geleceksiniz kesinlikle TAVSIYE EDIYORUMMM…

ma...

Kendi streslerimden dolayı uzaklaştığım eski kız arkadaşıma kaşı bir yıl önce koyduğum mesafe ve bugün ise fiziki mesafelerin de hayatin getirdiklerinden dolayi belirsiz bir sureligine cok büyüyeceğini gördükten sonra onun yarattigi pismanlik, farkindalik, kendimle yuzlesmenin verdigi aci, agirlik, ve kendisinin nasil olduğunu bilmemenin verdiği huzursuzluktan dolayi Mehmet beyle 3 seans yaptık. Gercekci sekilde (sadece beni iyi hissettirmek icin yalanlar söylemeden) beni bugüne ve yarina hazirladi, daha onceden yaptigim bastirma ve kendimi dusunmemeye zorlamayi yapmam icin farklı teknikler, bakis acilari sunacagini tahmin ederken (bundan memnun olmazdım). Kesinlikle cok daha huzurluyum, ve her seye daha hazirlikliyim önüme bakabilirim, kendi kendime yetebilen bir denge kurabilirim. Bekledğimden fazlasını aldım oldukça müteşekkirim.

ah...n

Erken boşalma sorunum nedeniyle Mehmet beyden yardım aldım Terapiyle bu sorunun nasıl çözüleceği aklıma çok yatmasa da üroloji uzmanı olan doktor bir arkadaşımın tavsiyesiyle Mehmet beyle tanıştık. Seanslarda ilk başta erken boşalmanın neden olduğunu anlattı. Daha sonra evde eşimle birlikte yapmam gereken uygulamalar verdi. İlginç bir şekilde uygulamaları yaptıkça boşalma sürem artmaya başladı. Şimdiki geldiğim nokta çok da hayal ettiğim bir durum değildi açıkçası. 10-11 seansta bu sorunu çözdük. Erkeklerde erken boşalma en çok görülen problem. Maalesef insanlar bunun bir çözümü olduğunu bilmeden ilaçlardan, çeşitli kimyasallardan medet umarak hayatlarına devam ediyor. Benimle aynı sorunu yaşayan herkese Mehmet beyi tavsiye ederim. Son derece güvenilir ve sıcak birisi. Tesekkür ediyorum kendisine.

ay...e • 2018-09-09

Gelmesini çaresizce beklediği sabahları vardır insanın . Bir gün uyansam ve tüm bu bulutlar dağılmış olsa dediği anları .. Tam da ümidimi kaybettiğim bir anda içinde bulunduğum kurtulmak için çırpındığım bir ilişkiden kurtulmamı sağlayan sabrına ilgisine ve anlayışına hayran olduğum Mehmet işçimene buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum . Umarım küllerinden doğmak isteyen herkesin yolu bir gün Mehmet Bey ile kesişir ..

na...6 • 2017-12-27

yaklaşık bir yıldır evliyim, ancak eşimle bir türlü ilişkiye giremiyorduk, ilişki sırasında istemsiz kasılmalar nedeni ile bir türlü birliktelik sağlayamıyorduk, bu durum eşimle aramda sorunlar yaşamama neden olmaya başladı internetten araştırdım ve Mehmet beyle iletişime geçtik. benim için görüşmeye gitmek yardım almak hiç kolay olmadı, çok utanarak gittim ancak Mehmet beyin profesyonel yaklaşımı güven veren tutumu sayesinde çok rahatladım. Mehmet beyin sayesinde bu sorunun üstesinden geldik.

d....l • 2017-12-04 •

Geçirdiğim kötü bir anıdan sonra cinsel hayatım tamamen bitmişti. İstesem bile karşımdaki insana güvenemiyor ve dolayısıyla ilişkiye giremiyordum.her yolu denedim doktor doktor gezdim ama bazılarına daha derdimi anlatamadan çıktım. Ama uzun süredir beraber olduğum kişi araştırmış ve mehmet beyi bulmuş iyiki de bulmuş. Mehmet beye derdimi anlatmak hiç zor olmadı çünkü kendisi beni rahat ve güvende hissetmemi sağladı bunun sonuncunda 3 senelik sıkıntımı giderdi.
Kendisine çok teşekkür ediyorum

go...5 • 2017-12-03 •

Ben vajinismus şikayetiyle gittim. Çok teşekkür ederim hem güleryüzü hem de ilgisi için. Kısa bi sürede hiçbi problemim kalmadı

oz...5 • 2017-12-03 •

Sınav stresini üst düzey yaşayan biriydim başarıma sekte vuruyordu ve çalışmamın karşılığını kesinlikle alamıyordum. Mehmet Bey sayesinde sınav kaygımı kontrol altına almayı başardım. Onun sayesinde artık çok daha rahatım.

Psk.Dnş.Barış İLHAN

Mehmet Bey uzun yıllardan beri yakından tanıdığım meslektaşımdır, en önemli özelliği güven veren yapısı ve farklı bakış açısıyla bakabilme yetisidir. Mesleki açıdan sürekli kendini geliştiren, aldığı eğitimler ile uzmanlaşan bir arkadaşımdır. Özellikle EMDR (göz hareketleri ile duyarsızlaştırma ve yeniden işleme), Bilişsel Davranışçı terapi, Cinsel Terapi alanlarında çok başarılı bir terapisttir. Hatay Antakya da ruh sağlığı uzmanı arayanlara kesinlikle önerebileceğim bir terapisttir.

Uzm.Psk.Dnş.Bayram ŞİMŞEK

Mehmet Beyle 6 ay boyunca, 10. Jandarma Er Eğitim Alay Km. Rehberlik Danışma Merkezi (Bornova/İZMİR) de birlikte görev yaptık. Her türlü psikolojik sorunla mücadele ettiğimiz meslek yaşamımın en zor yılıydı diyebilirim, psikolojik sorunu olan askerlerin toplandığı sayılı merkezlerin birinden bahsediyorum. Bu zorlu çalışma şartlarında bile kendisinin, mesleğine olan ilgisi ve vak’alarla ilgili pratik çözümleri beni gerçekten etkiledi. Şunları belirtmeden geçemiycem; meslektaşlarım arasında işini en iyi yapan ve birçok yönüyle örnek alınası bir psikolojik danışmandır. çok profesyoneldir. Çalışmayı ve işini seven bir psikolojik danışmandır. psikolojik yardım almayı düşünsem öncelikli tercih edeceğim kişilerdendir. çok sakin ve işine duygularını karıştırmayan bir yapıya sahiptir. yardım almak isteyen kişilere gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

Fzt.Tuğçe S.

Mehmet beyle bir arkadaş vasıtasıyla tanıştım. Yakın bir akrabamın ciddi bir problemiyle ilgilenirken kendisinin iş disiplinini ve profesyonelliğini bizzat gözlemleyebilme fırsatı buldum. Gerçekten alanında uzman ve işini ciddiyetle yapan, kendisini sürekli geliştiren bir psikolog. Hastalarının sorunlarıyla yakından ilgileniyor, sıcakkanlı ve duyarlı davranışlarıyla da güvenlerini kazanıyor. Hatay’da psikolog arayan varsa hiç düşünmesin. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.

Uzm.Psk.Fatih UĞUR

Mehmet beyle 10. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı Rehberlik Danışma Merkezi’ nde yaklaşık 1 yıl birlikte çalıştık. Kendisi, işini çok seven, kendine özgü, pratik, zekice çözümleri olan, esprili ve güvenilir birisidir. İnsanları her zaman dinlemeye çalışan, birlikte çalıştığı herkesin fikirlerine oldukça önem veren, gidiş yolunu danışanlarıyla birlikte çizmeye özen gösteren bir psikolojik danışmandır. Fikirlere ve geri bildirimlere son derece önem verir; her zaman ilerlemeye, yeniliklere açıktır. Eğitimleri ve donanımı sayesinde danışanlarına kaliteli bir hizmet vermektedir. Birlikte çalıştığı arkadaşlarıyla her zaman fikir ve materyal paylaşımı içinde olması birlikte çalıştığımız dönemde beni çok mutlu etmişti. Kendisini tanıdığım için gerçekten mutluyum, Antakya’ da psikolojik yardım almak isteyen, psikolog-psikolojik danışman arayan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Psk.Dnş.Sedat KAVAL

Mehmet Bey üniversiteden sınıf arkadaşımdır. Üniversite boyunca enerjisi, pozitif bakış açısı, sorunlara yönelik yaratıcı çözümler bulması, yardımsever olması, girişken, dürüst, güvenilir, duyarlı, eğlenceli, saygılı olması gibi kişisel özelliklerinin yanı sıra mesleki anlamda da mesleğine sahip çıkıp önem verme, farklı bakıp yorumlayabilme, kendini geliştirmek adına eğitimsel faaliyetlere katılma, alana ilişkin yenilikleri takip etme konularında da değerli bir psikolojik danışmandır. Gönül rahatlığıyla önerebilirim. Kendim gidecek olsam hiç düşünmeden giderim.

Psk.Merve YILMAZ

Mehmet Bey’le uzun yıllardır tanışıyoruz.Kendisi alanında uzman, yeniliğe ve eleştiriye açık bir insandır. Alanıyla ilgili çalışmaları yakından takip eder, kendini geliştirmek adına yoğun çaba sarf eder. Mesleki duyarlılığı yüksektir. Danışanlarına karşı her zaman empatik ve içten bir yaklaşımı vardır. Görüşmelerinde danışanlarıyla işbirliği içinde hareket eder,onların fikirlerine ve geri bildirimlerine oldukça önem verir.Hatay’da psikolojik danışman arayan herkese kendisini tavsiye ederim.

Psk.Endam GÜMÜŞ

Mehmet Bey, mesleğine olan sevgisi ve bağlılığı sayesinde aldığı eğitimlerle bu mesleğin gerektirdiklerini yapmada oldukça profesyonel bir meslektaşımdır. Güleryüzlülüğü, pratik zekası ve samimiyetiyle danışanlarına son derece yardımcı olan bir yaklaşımı vardır. Her zaman işinin en iyisini yapmaya çalışması, kendini geliştirmek için alanı yakından takip etmesi kendisini tavsiye etme nedenlerim arasındadır. Antakyada alanında uzman bir Psk. Danışman arıyorsanız Mehmet Beyi tavsiye ederim.

Uzmanlarımızın özgeçmişleri ve almış oldukları eğitimler hakkında detaylı bilgi için,
https://www.mehmetiscimen.com.tr/hakkimizda-2/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Call Now ButtonRANDEVU AL