HATAY PSİKOLOG PSİKOLOJİK DESTEK

Hatay Psikolog - Psikolojik Danışman Desteği

Hatay Psikolog ya da Psikolog Hatay araması yaparak sayfamıza ulaştınız. Hatay Psikolog – Psikolojik Danışman Desteği için  hizmetinizdeyiz. EMDR Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi ve Oyun Terapisi gibi eğitimleri bulunan, Psikolog ve Psikolojik Danışman kadromuz ile tüm psikolojik sorunlarınızda yanınızdayız. Uzman kadromuzun özgeçmişlerini ve kendileri hakkında yazılmış danışan yorum ve tavsiyelerini aşağıda bulabilirsiniz.

#psikolog #hataypsikolog #psikologhatay #hataypsikoloji #antakyapsikoloji #antakyapsikolog  

MEHMET İŞÇİMEN – PSİKOLOJİK DANIŞMAN

1984 Hatay Antakya doğumlu olan Psikolojik Danışman Mehmet İŞÇİMEN, lisans eğitimini Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünde tamamladı.Hatay’da Psikolojik Danışman olarak 11 yıldır çalışmalarına devam etmektedir. Özellikle Genç, Yetişkin ve Çift Psikolojik Danışmanlığı ve Cinsel Sorunlarla yoğun olarak çalışmaktadır.

ALMIŞ OLDUĞU EĞİTİMLER

–  EMDR (Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme) Terapisi Eğitimi

 Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED)’ den Cinsel Terapi Eğitimi aldı.

–Psikoterapi Enstitüsü Uzm. Dr. Tahir ÖZAKKAŞ’ tan Hipnoz Eğitimi aldı.

–Aile Danışmanlığı Eğitimi

Hatay Psikolog Mehmet İşçimen

Detaylı Özgeçmişi için; mehmetiscimen.com.tr/hakkimizda-2/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Danışan Yorumları için; mehmetiscimen.com.tr/testimonial-categories/danisan-yorumlari/sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

HATAYDA PSİKOLOG - PSİKOLOJİK DANIŞMAN ARARKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

HATAY PSİKOLOG MEHMET İŞÇİMEN

Hatay Psikolog – Psikolojik Danışman Desteği ile ilgili başvuruda bulunmak istediğiniz uzmanlarımızın öz geçmişleri, psikoterapi, terapi, psikolojik danışmanlık alanıyla ilgili tamamladıkları eğitimleri ve danışanların yaptıkları yorumları incelemek için üstteki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz

Hatay  Psikolog – Psikolojik Danışman – Hatay Terapist ararken göz önünde bulundurmanız gereken önemli hususları aşağıdaki yazımızda okuyabilirsiniz.

Hatay En İyi Psikolog – Hatay En İyi Psikolojik Danışman Kimdir?

Hatay’da psikolog- psikolojik danışman bulmak isteyen insanların ilk olarak yaptıkları şey Google yani  İnternet aracılığıyla incelemelerde bulunmak karşılarına çıkan psikolog, psikolojik danışman, terapistleri değerlendirmek ve bir karara varmaktır. İnternet üzerinden arama yaparken belli başlı anahtar kelimeler kullanılarak bu aratmalar yapılmaktadır. Bu aramalarda da ‘Hatay psikolog, Hatay’da psikolog, Hatay’ın en iyi psikoloğu, psikolog  Hatay gibi anahtar kelimeler kullanmaktadırlar. İlçelerde yaşayan insanlar ise İskenderun psikolog, İskenderun en iyi psikolog, Psikolog İskenderun, İskenderun terapi, gibi anahtar kelimeler kullanmaktadırlar. Bazen mevcut rahatsızlığa göre de aratmalar yapılabilmektedir. Mesela Hatay panik atak, İskenderun panik atak, İskenderun cinsel terapi, İskenderun vajinismus, Hatay vajinismus, İskenderun kaygı bozukluğu, Hatay okb, İskenderun erken boşalma, gibi anahtar kelimeler kullanmaktadırlar.

Bura en önemli husus ise, ‘Hatay’ın en iyi psikolojik danışmanı’ veya ‘Hatay’ın en iyi psikoloğu’ şeklinde arayıp ulaştığınız kişi gerçekten en iyi psikolojik danışman mıdır? Bu aşamada, ‘en iyi’ ‘en ünlü’ ‘tavsiye edilen’ gibi kavramların genel geçer olmadığı kişiye göre değişebileceği akıldan çıkarılmamalıdır. Bu şekilde incelemelerle bir tercihte bulunmaktan ziyade, Hatay’daki psikologlar, psikolojik danışmanlar arasında yapacağınız bir araştırma ile diplomalarını ve tamamlamış oldukları terapi eğitimlerini ve sertifikalarını da inceleyerek destek isteyeceğiniz psikolog – psikolojik danışmana karar vermenizi tavsiye ederiz.

EMDR Terapisi? Hatay Psikolog – Hatay Psikoloji

EMDR, göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işleme anlamın gelen bir terapi ekolüdür.Hatay’da ve tüm Türkiye’de psikolojik danışmanlar, psikologlar ve psikiyatrisiler tarafından, psikolojik problemler, çift sorunları ve cinsel problemlerde çok fazla tercih edilip uygulanan bir terapitekniğidir.

Ruhsal problemlerin ana kaynağı olan travmalarınyaşadığımız acı verici hatıraların rahatsız edici semptomlarından kurtulmamızı olası hale getirebilen bir terapi olması sayesinde, çoğu insan tarafından tercih edilmiş ve yakınlarına rahatlıkla tavsiye ettikleri bir terapi haline gelmiştir. Türkiye’de azımsanmayacak derecede çok sık bir şekilde özel psikolojik danışma merkezlerinde, psikolog,psikolojik danışmanlar tarafından uygulanmakta olan bir tekniktir.

Call Now ButtonRANDEVU AL